U Zagrebu je održano dvoransko Prvenstvo Hrvatske u višebojima. Na ovom je natjecanju AK Slavonija-Žito osvojio jednu srebrnu medalju, koju je zaslužila kadetkinja Lana Barišić (2011. godište) i to u disciplini petoboj.
Lana je osvojila 3303 boda, nakon što je na 60 metara s preponama bila treća (9,40), četvrta u skoku u vis (1,60), treća u bacanju kugle (9,55), četvrta u skoku u dalj (5,04) i peta na 600 metara (1:49,81).
Čestitamo našoj Lani koja je još jednom potvrdila svoju svestranost, kao i njenoj trenerici Sari Aščić, kažu iz kluba.
Eva Janjić, također kadetkinja, u petoboju je na kraju zauzela 18. mjesto.
Izvan konkurencije nastupio je i Stjepan Tarcal, koji je u skoku s motkom preskočio 4,50 m.


![[FOTO] 34. Street Race Show](https://osijek031.com.hr/wp-content/uploads/2025/09/2025_09_07_street_Race_milicic_004-80x70.jpg)

![2023.09.17. Festival ulične umjetnosti [2023.]](https://cdn-vps.osijek031.com/galerija/albums/propustili_ste_pogledajte/2023_09_17_craft_beer_fest_db/2023_09_17_craft_beer_fest_db_065.jpg)
![2023.09.12. Manu Chao u Osijeku [2023.]](https://cdn-vps.osijek031.com/galerija/albums/propustili_ste_pogledajte/2023_09_12_manu_chao_milicic_/2023_09_13_manu_chao_milicic_026.jpg)
